ŞİRKET PROFİLİ

1954 senesinde kurulmuş olan Gökyiğit Cam Sanayi, sonraki yıllarda imalatını yaptığı ürünlerin yurtiçi ve yurtdışı pazarlarına etkin bir biçimde ulaşabilmesi için 1987 yılında Gökyiğit Pazarlama Aş.’ yi kurmuştur.
Gökyiğit Pazarlama A.Ş. olarak firmamız avize ve aydınlatma sektöründe üretim ve pazarlama faaliyetlerini yürütmekte olup, söz konusu ürünlerde fiyat ve kaliteyle yapı market sektörünün güçlü ve öncü kuruluşu Tekzen Yapı Marketler zincirinin önemli tedarikçi firmalarından olmuştur. Firmamız Tekzen’in Romanya, Kıbrıs ve tüm Türkiye’ye yayılmış olan yüzün üzerindeki mağazalarında sürekli yenilenen modeller, ürün kalitesi, uygun fiyat, lojistik ve eleman desteği ile hizmet vermeye devam etmektedir.
2017 de 30.yılını kutlayacak olan firmamız İnternet satışlarını Avizenette ve MN Gökyiğit markası üzerinden yapacaktır.
Hayalini kurduğunuz mekanların bir köşesinde buluşmak dileğiyle.

Vizyonumuz:

Türkiye genelindeki yapı marketleri ve yerel satış mağazaları aracılığı ile bulunduğunuz ortamlara modern,estetik ve zarif ürünlerimizle ışık tutmayı kendimize “Vizyon” edindik.

Misyonumuz:

Belirlemiş olduğumuz vizyon çerçevesinde müşterilerimize, çalışanlarımıza, ülkemize kaynak ve değer yaratan sosyal sorumluluğa sahip örnek bir kuruluş olmayı kendimize “Misyon” edindik.

T: +90 212 416 47 25 – 26 E-Posta : info@gokyigitpazarlama.com Osmaniye Mah. İsmail Erez Bul. No:17/A BAKIRKÖY/İSTANBUL

怎么样让胸变大点,女人胸小怎么才能变大丰胸食物?在丰胸的问题上不要再盲目了,以上丰胸好方法加上简短的坚持就可以让你尽早的改善贫胸的困境丰胸产品粉嫩公主,享受大胸女人高处的峰景,你还在犹豫什么呢丰胸方法?为了更精确的爱护好女性的乳房,在此我们为您提供丰胸专家为您一对一免费指导丰胸粉嫩公主!针对性地有效改善乳房!添加WeChat:zyy36602给你丰满健康大乳房!